DUYURULAR

Güncel duyurular aşağıdaki gibidir:

2017 Uluslararası Uygulamalı Güvenilirlik Sempozyumu için tarihler belli oldu!

Dünyanın dört bir yanından, güvenilirlikle ilgili proje ve araçları, uygulayıcılarından öğrenebileceğiniz; güvenilirlikle ilgili kavramlarla tanışabileceğiniz, kendi bilgilerinizi pekiştirebileceğiniz; her sektörden çeşitli uzmanlarla bağlantı kurabileceğiniz Uluslararası Uygulamalı Güvenilirlik Sempozyumu 19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında, Milano, İtalya'da düzenlenecektir.

Sempozyum ile ilgili detaylı bilgi için http://www.arsymposium.org/europe/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Kayıt yaptırmak için lütfen SPAC DANIŞMANLIK ile irtibata geçiniz. Sempozyum sonrasında 18 Nisan 2017 tarihinde de dileyen katılımcılar, güvenilirlik, dayanıklılık ve yorulma ile ilgili seminere ücretsiz olarak katılabileceklerdir.

Sürekli İyileştirme Semineri

Sürekli İyileştirme ve Geliştirme Sisteminizi kurarak, Rekabetçi yeteneğinizi, kalite ve verimliliğinizi arttırmak istiyorsanız, S.P.A.C. Danışmanlık tarafından 20 Kasım 2015 saat 13:30 – 17:00 arasında Bilkent Otel'de düzenlenecek seminere misafirimiz olarak katılabilirsiniz.

Seminer kapsamında Yalın, Altı Sigma, TPM ve Sürekli İyileştirme Sisteminin sürdürülebilir bir sistem dahilinde yürütülebilmesi için gerekli olan bilgi ve deneyimler hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Seminer detayına Ek'li dokümandan ulaşabilirsiniz.

Katılım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seminer Programı (.PDF)

AviX Method

AviX Method highlights your improvement potential by identifying pre-determined times, productivity and losses for operations, components and equipment. A complete analysis provides you with full documentation of the work content process, including video footage and photos.

Detaylar...

İleri Seviye Kara Kuşak (İKK) Eğitim Programları

Programa katılan Karakuşaklara teorik eğitimler sonucunda Katılım Sertifikası verilecektir. Adayların İKK Başarı Sertifikası alabilmeleri için projelerini Yalın Altı Sigma araçlarını sistematik bir şekilde kullanarak hedeflerine ulaştırmaları gerekmektedir.

Güncel Eğitim Takvimi ve program içeriğini inceleyebilir veya detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Eğitim Takvimi Eğitimin İçeriği

Kara Kuşak (KK) Sertifikasyon Programları

Programa katılan Karakuşak adaylarına teorik eğitimler sonucunda Katılım Sertifikası verilecektir. Adayların Kara Kuşak Başarı Sertifikası alabilmeleri için projelerini Yalın Altı Sigma araçlarını sistematik bir şekilde kullanarak hedeflerine ulaştırmaları gerekmektedir.

Güncel Eğitim Takvimi ve program içeriğini inceleyebilir veya detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Eğitim Takvimi Eğitimin İçeriği