DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

2000 Yılında Türkiye’nin ilk Altı Sigma Danışmanlık Şirketi olarak kurulan S.P.A.C. Danışmanlığın birinci öncelikli hedefi müşterisine DEĞER katmaktır. Bu hedefi sağlamak için, ortalama danışmanlık tecrübesi 15 yılı aşan SPAC Danışmanları amatör bir çalışma isteği ve azmi ile müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadırlar.

Hizmetlerinin temeline Süreç Yönetimi ve Verimliliğini koyan S.P.A.C. Danışmanlık, Türkiye’nin ilk 200 listesindeki 100’ü aşkın firmaya hizmet sağlamakta, Polanya, Estonya, Rusya, Kazakistan, Azarbeycan'a Danışmanlık hizmeti ihraç etmektedir.

S.P.A.C.’ye ait kitap ve dergiler, düzenlenen konferanslar, Tübitak destekli Ar-Ge projeleri, yurt dışı hizmet ihracatları… S.P.A.C.’yi sektördeki birçok rakibine göre farklı bir platformda, müşterilerinin uzun süreli çözüm ortaklığı statüsüne koymaktadır.

Yalın Altı Sigma, Yalın Teknikleri, Süreç Karmaşıklığının Azaltılması, Müşteri Odaklı Satış Süreci Kurulması, Deney Tasarımı ile Süreç Optimizasyonu projeleri… gibi konularda, proje danışmanlık desteği sağlamaktadır. Müşterileri ile birlikte 3,500’ü aşkın projeyi başarı ile sonuçlandıran S.P.A.C. Danışmanlık, müşterilerinin çalışanları ile birlikte müşterilerinde, 100 Milyon Doları aşkın verimlilik ve kar artışı sağlamıştır.

Kendini eğitim firması olmaktan çok, danışman firma olarak tanımlayan S.P.A.C., çok spesifik ve bilgi birikimi gerektiren özel eğitimleri de müşterilerinin bir takım çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda Ürün Güvenilirliği, TRIZ, Deney Tasarımı,… gibi özel eğitim programları da SPAC tarafından müşterilerine sunulabilmektedir.

Yalın Altı Sigma ve TRIZ hakkında kitapları bulunan S.P.A.C. Danışmanlık, aynı zamandan 2005 yılından beri Altı Sigma Forum dergisini de yayınlıyor.