YALIN ALTI SİGMA DANIŞMANLIĞI

S.P.A.C. Danışmanlık Türkiye’nin ilk Altı Sigma Danışmanlık firması olarak 2000 Yılında kurulmuştur. 2000 Yılından beri müşterilerinde 6,000’den fazla Yalın Altı Sigma projesinin tamamlanmasında proje danışmanlık desteği veren S.P.A.C. Danışmanlık, Yalın Altı Sigma konusunda Karakuşak ve/veya Yeşilkuşak sertifikası yerine, müşterilerine proje yapmayı ve gerçek kazanç sağlamayı önermektedir.

Yalın Altı Sigma konusunda Türkiye’nin en büyüğü ve en fazla deneyimine sahip danışmanlık firması olan S.P.A.C. konu hakkında yayınladığı kitapları ve Altı Sigma Forum Dergisi'nin yanında iki yıl arayla düzenlediği Yalın Altı Sigma Konferansları ile sektörün en güvenilir çözüm ortağıdır.

Yalın Altı Sigma konusunda Türkiye sınırlarını 2006 yılından beri aşan S.P.A.C. Danşmanlık, bir çok yabancı danışmanlık firması ile işbirliği halindedir. Halen S.P.A.C.Yalın Altı Sigma konusunda Polanya, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Ürdün, Danimarka… gibi bir çok ülkedeki müşterilerine direk olarak danışmanlık ihraç etmektedir.

Lütfen süreç iyileştirme/geliştirme ve/veya verimlilik projeleriniz için bizimle görüşmeden, yayınlarımızı, makalelerimizi okumadan karar vermeyiniz. S.P.A.C. olarak bu konuda en iyi hizmeti vereceğimize inanıyor ve sizlere kendimizi tanıtabilmek istiyoruz.