DUYURULAR

Güncel duyurular aşağıdaki gibidir:

2018 Uluslararası Uygulamalı Güvenilirlik ve Dayanım Konferansı için tarihler belli oldu!

Dünyanın dört bir yanından, güvenilirlik ve dayanım ilgili proje ve araçları, uygulayıcılarından öğrenebileceğiniz; güvenilirlikle ilgili kavramlarla tanışabileceğiniz, kendi bilgilerinizi pekiştirebileceğiniz; her sektörden çeşitli uzmanlarla bağlantı kurabileceğiniz Uluslararası Uygulamalı Güvenilirlik ve Dayanım Konferansı 24-26 Nisan 2018 tarihleri arasında, Kopenhag, Danimarka'da düzenlenecektir.

Konferans ile ilgili detaylı bilgi için www.ardconference.com/europe/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Kayıt yaptırmak için lütfen SPAC DANIŞMANLIK ile irtibata geçiniz. Konferans öncesinde 23 Nisan 2018 tarihinde de dileyen katılımcılar, güvenilirlik, dayanıklılık ve yorulma ile ilgili seminere kayıt yaptırmaları halinde ücretsiz olarak katılabileceklerdir.

Konferansta sunum yapmak isteyen uzmanlar için son başvuru tarihi 26 Ekim 2017.

Konuşmacı Başvuru Formu (.DOC) Örnek Başvuru (.PDF)

 

Kayıt
7 Mart 2018'den önce kayıt olarak sunduğumuz özel indirimden faydalanabilirsiniz:

• Erken kayıt ücreti: 795 Euro
• Standart katılım ücreti: 895 Euro
• Tam zamanlı öğrenci katılım ücreti: 395 Euro

Kayıt Ol

Yer ve Otel
Konferans IDA Mødecentre'da yapılacaktır. (Kopenhag, Danimarka)

IDA Mødecentre

Program
2018 programı belli olduğunda duyurulacaktır. Konferans öncesinde 23 Nisan 2018 tarihinde dileyen katılımcılar, Güvenilirlik, Dayanıklılık ya da Yorulma ile ilgili seminere kayıt yaptırmaları halinde ücretsiz olarak katılabileceklerdir.

2017 Programı

AviX Method

AviX Method highlights your improvement potential by identifying pre-determined times, productivity and losses for operations, components and equipment. A complete analysis provides you with full documentation of the work content process, including video footage and photos.

Detaylar...

İleri Seviye Kara Kuşak (İKK) Eğitim Programları

Programa katılan Karakuşaklara teorik eğitimler sonucunda Katılım Sertifikası verilecektir. Adayların İKK Başarı Sertifikası alabilmeleri için projelerini Yalın Altı Sigma araçlarını sistematik bir şekilde kullanarak hedeflerine ulaştırmaları gerekmektedir.

Güncel Eğitim Takvimi ve program içeriğini inceleyebilir veya detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Eğitim Takvimi Eğitimin İçeriği

Kara Kuşak (KK) Sertifikasyon Programları

Programa katılan Karakuşak adaylarına teorik eğitimler sonucunda Katılım Sertifikası verilecektir. Adayların Kara Kuşak Başarı Sertifikası alabilmeleri için projelerini Yalın Altı Sigma araçlarını sistematik bir şekilde kullanarak hedeflerine ulaştırmaları gerekmektedir.

Güncel Eğitim Takvimi ve program içeriğini inceleyebilir veya detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Eğitim Takvimi Eğitimin İçeriği