ETKİNLİKLER

Türkiye'nin ilk Altı Sigma Danışmanlık firması olarak kurulmuş olan S.P.A.C. Danışmanlık, kuruluşundan bugüne kadar Türk iş dünyasının "Kalite ve İnovasyon'un küresel evrimini" Dünya ile eşzamanlı olarak izleyebilmesi için Türkiye'de Yalın Altı Sigma misyonuna sahip çıkan etkinliklere imza attı ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdi.

Dünya ölçeğinde hızlı bir gelişim gösteren ve firmalara büyük avantajlar sağlayarak hizmet ve üretim kalitelerinde kalıcı iyileştirmeler yapmalarına neden olan Yalın Altı Sigma'nın, Türkiye'de de doğru algılanabilmesi ve uygulanabilmesi için Türk iş dünyasını küresel aktörlerle biraraya getirme gerekliliğine inanarak uluslararası katılımlı konferanslar düzenledi.

S.P.A.C. Danışmanlık, ilk büyük etkinliği olan Yalın Altı Sigma Konferansı'nı 3 Kasım 2006 tarihinde İstanbul Sabancı Center Kongre Merkezi'nde gerçekleştirmiştir. Ülkemizde düzenlenen Yalın Altı Sigma içerikli bu ilk konferans yerli ve yabancı konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Yalın Altı Sigma içerikli ikinci konferans olan Yalın Altı Sigma Konferansı-2 iki yıl aradan sonra 7 Kasım 2008 tarihinde Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirilmiştir.

Konferanslarla ilgili detaylı bilgilere, konferans sitelerinden ulaşabilirsiniz.

 

Yalın Altı Sigma Konferansı - 6

Altıncı Yalın Altı Sigma Konferansı'nı, 3-4-5 Kasım 2016 tarihlerinde Club Sera Otel'de (Antalya) gerçekleştirdik. Detaylar için lütfen tıklayın.

Devamı Konferans Web Sayfası

Yalın Altı Sigma Konferansı - 5

Beşinci Yalın Altı Sigma Konferansı'nı, 7-8 Kasım 2014 tarihlerinde Wow Topkapı Palace otelde (Antalya) gerçekleştirdik. Detaylar için lütfen tıklayın.

Devamı Konferans Web Sayfası

Yalın Altı Sigma Konferansı - 4

9-10 Kasım 2012 tarihlerinde Sera Hotel'de (Antalya) gerçekleştirilen konferans yaklaşık 300 katılımcının iştiraki ile gerçekleştirilmiştir. Detaylar için lütfen tıklayın.

Devamı Konferans Web Sayfası

Yalın Altı Sigma Konferansı - 3

22 Ekim 2010 tarihinde Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirilen konferans yaklaşık 350 katılımcının iştiraki ile gerçekleştirilmiştir. Detaylar için lütfen tıklayın.

Devamı Konferans Web Sayfası

Yalın Altı Sigma Konferansı - 2

7 Kasım 2008 tarihinde Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirilen konferans yaklaşık 300 katılımcının iştiraki ile gerçekleştirilmiştir. Detaylar için lütfen tıklayın.

Devamı Konferans Web Sayfası

Yalın Altı Sigma Konferansı - 1

3 Kasım 2006 tarihinde Sabancı Center Kongre Merkezi'nde (Sabancı Kuleleri) gerçekleştirilen konferans yaklaşık 400 katılımcının iştiraki ile gerçekleştirilmiştir. Detaylar için lütfen tıklayın.

Devamı Konferans Web Sayfası