GLOBAL ÇÖZÜM ORTAKLARI

S.P.A.C. Danışmanlık, 2000 yılından bugüne Türkiye'nin en büyük Yalın Altı Sigma danışmanlık firması olarak faaliyet göstermektedir.

Uluslar arası düzeyde etkinlikler göstermekte ve George Group Consulting, Infinitas, Valeocon gibi dış danışmanlarla işbirliği yapmaktadır. S.P.A.C. Danışmanları bu firmaların onaylı danışmanlar listesinde yer almakta ve danışmanlarımız yurt dışında Yalın Altı Sigma konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Air Academy, George Group Consulting, Infinitas firmalarının eğitim dokümanları konusunda eğitimli olan SPAC Danışmanları, uluslar arası geçerliliği olan bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Global çözüm ortaklarımızı kısaca tanıyabilirsiniz:

Minitab

Dünya çapında en etkili kalite geliştirme yazılımıdır. Kalite sürecinde istatistik teknikleri en etkili şekilde kullanıcılarına sunan Minitab, Dünya çapında sektörünün en büyük firmasıdır. Minitab’ın Türkiye'deki tercih edilen bayisi olan SPAC Danışmanlık, Minitab Türkiye satışlarının %65’ini gerçekleştirmektedir.

WWW

Reliasoft

Dünya’nın en tanınmış Reliability uzmanıdır. 2004 yılında işbirliği anlaşması imzalanmıştır. Altı Sigma Danışmanlıklarının bir uzantısı olan Ürün Güvenilirliği, Hızlandırılmış Ömür Deneyleri, Garanti Süreleri gibi konularda işbirliği yapılmaktadır.

WWW

infinitas

Bill Zeeb tarafından kurulan infinitas SA, aralarında Türkiye'den Borusan Holding, Sabancı Holding, Pınar, Yaşar Holding ve DYO'nun da bulunduğu, dünya çapında Fortune 500 şirketlerine uzun vadeli çözümler için "butik" danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bill Zeeb birincisi 2006 yılında ve ikincisi de 2008 yılında gerçekleştirilen YALIN ALTI SİGMA KONFERANSLARINDA, küresel gelişmelerin ülkemize yansımasına önemli katkılar sağlamıştır. infinitas ile işbirliği sonucunda S.P.A.C., danışmanlık hizmetlerini Danimarka ve Almanya'ya yaygınlaştırmıştır.

WWW

AVIX Method

AviX Method highlights your improvement potential by identifying pre-determined times, productivity and losses for operations, components and equipment. A complete analysis provides you with full documentation of the work content process, including video footage and photos.

Devamı...