S.P.A.C. DANIŞMANLIK

S.P.A.C. Danışmanlık, Yalın Altı Sigma ve İnovasyon çözümleri başta olmak üzere, Süreç Yönetimi ve Süreç Mükemmelliği ile ilgili Dünya ölçeğindeki metodolojileri ve uygulama çözümlerini Türk iş dünyasının kullanımına sunan bir danışmanlık firmasıdır. Hedefi, müşterilerinde global standartlarda DEĞER yaratmaktır.

Bu hedefe uygun olarak kuruluşundan bugüne kadar Türk sanayisinin lokomotifi durumundaki onlarca firmaya danışmanlık, eğitim ve proje desteği sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir.

Ayrıca, ulusal ve uluslar arası katılımlı seminer ve konferanslar düzenlemekte, dergi ve kitaplar yayınlamakta, ODTÜ öğretim üyeleriyle yapılan işbirliği ile yazılım çözüm paketleri geliştirmekte, global iş ortaklıkları tesis ederek yurtdışına danışmanlık hizmeti ihraç etmekte ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile işbirliği yaparak Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.

S.P.A.C. Danışmanlık, ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz çözümleri size sağlayabilecek uygulama deneyimine ve bilgi birikimine sahiptir. Hizmetlerimizi sitemizde inceleyebilir veya sizi detaylı olarak bilgilendirmemiz için bizimle istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Faaliyetlerimizden bazıları:

Yayınlar

S.P.A.C. Danışmanlık bilgi ve deneyimlerin paylaşıldıkça çoğaldığı düşüncesinden hareketle Türk iş dünyasına fayda sağlayacak önemli kitaplar için yatırım yaparak 4 adet kitap yayınlamıştır. Ayrıca ‘Altı Sigma Forum’ dergisi de periyodik olarak yayınını sürdürmektedir.

Devamı

Etkinlikler

S.P.A.C. Danışmanlık, ulusal ve uluslar arası katılımlı konferanslar düzenlemektedir. 2006, 2008, 2010 ve dördüncüsü 2012 yılında gerçekleştirilen YALIN ALTI SİGMA KONFERANSLARI, küresel gelişmelerin ülkemize yansımasına önemli katkılar sağlamıştır.

Devamı