ALTI SİGMA FORUM DERGİSİ

Türkiye'nin alanındaki ilk ve tek dergisi olan Altı Sigma Forum dergisi; Altı Sigma Metodolojisini Türk iş dünyasının gündemine yerleştirme idealiyle yola çıktı.

Altı Sigma kavramı ile tanışmanın, tartışmanın, Dünya ve Türkiye ölçeğindeki uygulamaları paylaşmanın öncü platformu olma iddiasıyla başladığımız yayın hayatımızda üçüncü yılımızı geride bıraktık.

Her sayıda, kapak konusu olarak, Altı Sigma Metodolojisini kullanan bir Türk kuruluşunun uygulamalarına geniş yer veriyoruz ve Türkiye'deki akademik çevrelerin araştırma ve makalelerini yayınlıyoruz.

Dergimizde Amerikan Kalite Derneği (ASQ - American Society for Quality)'nin süreli yayını olan Six Sigma Forum Magazin dergisinde yayınlan haber, makale, araştırma ve ropörtajlara da yer veriyoruz. Altı Sigma alanındaki gelişmeleri, tartışmaları ve yeni yaklaşımları dünyayla aynı anda Türk iş dünyasına ulaştırmayı hedefliyoruz.

Dergimizin asıl sahipleri olarak Altı Sigma teorisinin üreticileri olan akademik çevreleri ve pratiğin uygulayıcıları olan yöneticileri görüyoruz. Bu yayın anlayışımızla, paylaşarak sürekli gelişmeyi ve değer yaratmayı benimsiyoruz.

2004 yılında yayınlamaya başladığımız dergi, yayın hayatının dördüncü yılında kalıcılığını ve sürekliliğini kanıtladı. Sizi de dergimizi izlemeye ve abone olmaya davet ediyoruz.

Altı Sigma Forum dergisinin bugüne kadar yayınlanmış olan sayılarını incelemek ve yayınlanmış olan haber-makaleler hakkında bilgi sahibi olmak için www.altisigma.gen.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.