YALIN ALTI SİGMA NEDİR?

"İşyerinizi iyileştirmek, hedeflerinize ulaşmak ve müşterlerinize daha iyi hizmet verebilmek için Yalın Altı Sigma kullanımına hızlı bir giriş."
Yazarlar: Mike George, Dave Rowlands, Bill Castle (Çeviri)

Yalın Altı Sigma, günümüzün en önemli iki iyileştirme trendini bir araya getiriyor: (Altı Sigma kullanarak) işleri daha iyi hale getirmek ve (Lean İlkelerini) kullanarak işleri hızlandırmak. Bu yalın İngilizce kılavuzda, bu etkileyici kalite iyileştirme yönteminin size kendi çalışma alanınızdaki israfı ve kalite sorunlarını belirleyip ortadan kaldırmanız için nasıl araçlar sunduğunu keşfedeceksiniz.

Gerçek hayattan örnekler içeren Yalın Altı Sigma Nedir? adlı bu kitap, Yalın Altı Sigma' nın "dört anahtarını" ve bu anahtarların kendi işinizde nasıl uygulandığını ortaya çıkarıyor.

Şirketinizin Yalın Altı Sigma ile neler kazanmayı umduğunu, bunu işyerinizi nasıl etkileyeceğini ve kişisel olarak sizin için ne anlama geleceğini geniş açıdan göreceksiniz.

Yalın Altı Sigma konusunda Dünya lideri George Group Consulting firmasının kurucusu ve sahibi olan Michael George'un Yalın Altı Sigma kitapları, Dünya'da en çok satan iş yönetimi kitapları arasında yer almaktadır.

Bu kitabın S.P.A.C. Danışmanlık tarafından Türkçe'ye çevrilerek yayınlanmasının amacı, sizlere Yalın Altı Sigma'yı tanıtmaktır. Anahtar konulara odaklanmaktadır ve referans kılavuzu olması amacıyla yazılmamıştır.

Altı Sigma'nın, Yalın ile desteklenmesinin sağlayacağı avantajları ve farklılıkları Michael George'un Yalın Altı Sigma Nedir adlı bu kitabından öğrenebilirsiniz.