YAYINLAR

S.P.A.C. Danışmanlık bilgi ve deneyimlerin paylaşıldıkça çoğaldığı düşüncesinden hareketle Türk iş dünyasına fayda sağlayacak önemli kitaplar için yatırım yapmıştır. Hedefimiz işimizde en iyi olmak ve global kaliteyi yakalamaktır. Bu vizyon S.P.A.C. tarafından 4 adet kitabın yayınlanmasına vesile olmuştur.

Yalın Altı Sigma’nın Türkiye’deki uygulayıcıları için Altı Sigma Forum isimli bir dergiyi de yayınlayan S.P.A.C. (18 Sayı tamamlanmıştır) yayınlarına ulaşmak bilgiye ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu olabilir.

Yayınlarımızı inceleyebilirsiniz:

 

Altı Sigma Forum Dergisi

Altı Sigma Forum dergisi Türkiye'nin Altı Sigma içerikli tek süreli yayınıdır. 2004 yılından bugüne kesintisiz olarak yayınlanan dergi ile, Türkiye'de ve Dünya'daki Altı Sigma ile ilgili haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri okuyucularımıza sunuyoruz.

Devamı...

Altı Sigma Nedir?

S.P.A.C. Altı Sigma Danışmanlık firmasının, Türk iş dünyasına metodolojiyi anlatmak, Altı Sigma'nın temel prensiplerini ve araçlarını tanıtmak amacıyla kaleme aldığı ilk kitap. 2003 yılında yayınlanan kitap, yayınlandığı tarihten bugüne kadar Altı Sigma'yı doğru tanımak isteyen binlerce kişiye katkı sağladı.

Devamı...

Altı Sigma Vizyonu

2005 yılında yayınlanan kitap, S.P.A.C. Altı Sigma Danışmanlık firmasının 45 Türk firmasındaki Altı Sigma uygulamaları sonucu elde ettiği deneyimlerini aktarıyor. Altı Sigma Nedir kitabından sonra Altı sigma nasıl uygulanmalıdır ve uygulama öncesinde nasıl bir yol izlenmelidir? konularını ele alıyor.

Devamı...

Yalın Altı Sigma Nedir?

Yalın Altı Sigma konusunda Dünya lideri George Group Consulting firmasının kurucusu ve sahibi olan Michael George'un Yalın Altı Sigma kitapları, Dünya'da en çok satan iş yönetimi kitapları arasında yer almaktadır. Yayın haklarını alarak Türkçe'ye çevirdiğimiz Yalın Altı Sigma Nedir? kitabının size değer katacağına emin olabilirsiniz.

Devamı...

TRIZ - Yaratıcı Problem Çözümü Teorisi

TRIZ - Yaratıcı Problem Çözümü Teorisi'nin babası olarak bilinen Genrich Altshuller tarafından yazılan ve SPAC tarafından Türkçe'ye çevrilen bu kitap konu hakkındaki tek Türkçe yayın. İnovasyonun sıkça konuşulduğu bu günlerde İcat yapma biliminin temelleriyle tanışmanızı sağlayacak bir kitap.

Devamı...