EĞİTİM


ReliaSoft aşağıda ve https://www.reliasoft.com/seminars/courses/index.htm adresinde belirtilen konularda giriş seviyesinden ileri seviyeye kadar pek çok eğitim düzenlemektedir. Aynı zamanda değişen ve gelişen ihtiyaçları karşılamak için müfredatını sürekli olarak genişletmektedir. Eğitimlerin ana başlıkları ile öğrenilen kavramlar ve yazılım araçlarının kullanım şekillerini içeren kısa özetine, ilgili adreslerdeki "Details" bağlantılarından erişebilirsiniz.

 

G400 - Foundations of Reliability Engineering Data Analysis and Modeling (5 Days) G400A - Weibull and Life Data Analysis (3 Days) M440 - Reliability and Maintainability Analysis for Repairable Systems (5 Days) D470 - Effective FMEA Series (D470A, D470B) D470A - Foundations of Effective FMEAs (3 Days) D470B - FMEA Facilitation and Application Skills (2 Days) G475 - FRACAS Principles and Applications (2 Days) M480 - Effective RCM Series (M480A, M480B) M480A - RCM Principles and Applications (3 Days) M480B - RCM Facilitation and Application Skills (2 Days) M485 - RBI Overview and Application (2 Days) D490 - Standards Based Reliability Prediction (2 Days) G511 - Application of Reliability Growth Models in Developmental Testing and Fielded Systems (3 Days) D521 - Advanced Quantitative Accelerated Life Testing Analysis (3 Days) G522 - System Risk and Reliability Analysis Series (G522A, G522B) G522A - System Reliability and Maintainability Analysis and Optimization (3 Days) G522B - Simulation Modeling for Reliability and Risk Analysis (2 Days) D560 - Design for Reliability (DFR) Program Planning and Implementation (5 Days) M560 - Reliability-Based Program Planning and Implementation in Asset Management (5 Days) G588 - Applications of Experiment Design and Analysis in Reliability Engineering (3 Days) ARS - International Applied Reliability Symposium

 

Dünya genelinde düzenlenen eğitimlerin tarih ve yer bilgilerine https://www.reliabilityprofessional.org/web/dates.aspx bağlantısından erişebilirsiniz.

S.P.A.C. Danışmanlık, bu eğitimleri belli dönemlerde ya da talep üzerine Türkiye'de de düzenlemektetir. Bu eğitimler web-sitemizde ve ilgililerine e-posta yolu ile duyurulmaktadır. Güvenilirlikle ilgili, yukarıda yer almayan ya da diğer özel eğitim ihtiyaçlarınızı bize e-posta, telefon ya da faks yoluyla, firma detayları, eğitimin konusu, ilgili kişi ve katılımcı sayısıyla birlikte iletebilirsiniz.