ReliaSoft

Reliasoft Logo

Güvenilirlik yazılımları

Güvenilirlik, bir sistem ya da bileşenin belirlenen şartlar altında ve belirli bir zaman diliminde, istenilen işlevleri yerine getirebilme kabiliyeti olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde güvenilirlik, yarattığınız tüm faaliyetler, tasarımlar, ürünler ve hizmetler için “dilediğiniz” bir kavramdan “hesapladığınız” ve “öngörebildiğiniz” bir veri haline gelmiştir. Kararlarınızı bu veri ile yönlendirip paydaşlarınıza ve dünyaya değer katmanızı sağlayan yöntemleri ve araçları kapsayan ReliaSoft bu doğrultuda her türlü ihtiyaca ve farklı sürece göre seçenekler sunarak, amaçlarınıza ulaşmayı son derece kolay ve etkili hale getirmektedir. ReliaSoft tasarım aşamasından kurulu sistemlerin analizine kadar pek çok adımda güvenilirliği sağlamak için araçlar ve çözümler sunmaktadır.

ReliaSoft Demo

ReliaSoft’un işinizi nasıl kolaylaştırıp hızlandıracağını, ürün ve hizmetlerinize ne kadar değer katacağını size gösterebilmemiz ve yazılımın demosunu kullanmak için lütfen bizimle iletişim kurun.

Yazılım Lisanslama

ReliaSoft uygulamaları satılmayıp, kullanıcı bazında lisanslanmaktadır. Diğer bir deyişle, ReliaSoft, yazılımını bir cihaza değil kullanıcı adına lisanslamaktadır. Uygulamayı yükleme ya da kullanma durumunda kullanıcı, Son Kullanıcı Lisans Anlaşması’nın şartlarına uymayı kabul etmiş sayılır. Bu sözleşmeyi incelemek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılımlar temelde Named User License (isimli kullanıcı lisansı), Floating License (yüzer lisans) ve Complete Reliability System (CRS) License (kotalı yıllık kullanım) olarak sunulmaktadır.

Bakım Anlaşması

ReliaSoft’un standart ürünleri için aktif yıllık bakım anlaşması:
  • Ücretsiz teknik destek (danışmanlık harici) (https://Support.ReliaSoft.com),
  • Küçük çaplı sürüm güncellemelerinin ücretsiz olarak yapılması,
  • Büyük çaplı sürüm güncellemelerinin ücretsiz olarak yapılması,
  • Lisans yükseltme durumunda avantajlı fırsatlardan yararlanmayı kapsamaktadır.

Eğitim

Güvenilirlik mühendisliği ile ilgili yerel ve global, kuruma özel ya da genel katılıma açık teorik eğitimler hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Güvenilirlik Mühendisliği Temel Eğitimi
Varlık Yönetimi için RAM (Reliability-Availability-Maintainability)
Etkin Hata Türü ve Etkileri Analizi (FMEA) Temel Eğitimi
Hızlandırılmış Ömür Testi Analizi
Ürün Geliştirme için Güvenilirlik
Sistem Güvenilirliği ve Tamir Edilebilirlik
Güvenilirlik Büyüme Analizi
Standart Temelli Güvenilirlik Tahmini