KONUŞMACILAR

(Program akışına göre sıralıdır.)

Şemsettin EKSERT

Arçelik Eski Ürün Direktörü ve Grundig Eski Genel Müdürü

 

Şemsettin Eksert 1959 Trabzon doğumludur. (Ama o esnada Trabzonspor kurulmamış olduğu için Fenerbahçelidir.) Ortaögrenimini İstanbul Erkek lisesinde, üniversite eğitimini ise İTÜ Gemi İnşaatı ve Makinaları Fakültesi'nde tamamlamıştır.

Devamı...

Sharen STANDBRIDGE

EMEA ve Hindistan Bölgeleri Yöneticisi
Minitab - İngiltere

 

Minitab İngiltere ofisinde 1995 yılında Müşteri Hizmetleri Müdürü olarak göreve başlayan Sharen, halen Minitab’ın EMEA ve Hindistan bölgelerinin genel müdürü olarak görev yapmaktadır.

Devamı...

Prof. Dr. Bülent ÖZİPEK

Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi
İTÜ

 

1955 yılı İzmir doğumludur. 1977 Yılında Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Doktorasını Leeds Üniversitesi'nde (İngiltere) Tekstil Endüstrileri bölümünde tamamladı.

Devamı...

İlhami ÖZTÜRK

EMEA Endüstriyel, Bölgesel İnsan Kaynakları Direktörü & Yönetim Kurulu Üyesi
Coats Türkiye İplik Sanayii A.Ş.

 

1952 Adana Fuadiye doğumlu olan İlhami Öztürk evil ve iki çocuk babasıdır. 1974 yılında U.S.A. Widener Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1975 yılında Tekfen İnşaat ve Tesisat şirketinde Şantiye Mühendisi olarak görev aldı. Askerlik görevini Yedek Subay olarak 1976-77 yıllarında Genel Kurmay AR-GE Dairesinde tamamladıktan sonra 1978 yılında o zamanki adıyla Santral Dikiş Sanayii A.Ş.’de İşletme Mühendisi olarak göreve başladı. Değişik birimlerde yöneticilik yaptıktan sonra şu andaki ünvanıyla Coats Türkiye İplik Sanayii A.Ş.’de EMEA Endüstriyel, Bölgesel İnsan Kaynakları Direktörü & Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan İlhami Öztürk, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Celalettin ÖZEL

Tekstil Direktörü
AKSA

 

1957 Ankara doğumlu olan Celalettin Özel, evli ve iki çocuk babasıdır. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünü, 1980 yılında tamamlamıştır.

Devamı...

Sedef UNCU AKI

Denim İşletmeleri Genel Müdür Yard.
BOSSA

 

1977 tarihinde Samsun’da doğan Sedef Uncu Akı, İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümünü ve Yüksek Lisans Programını bitirmiş, North Carolina State Üniversitesinde Doktora yapmıştır. Bossa T.A.Ş.'de çeşitli kademelerde yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Halihazırda Denim İşletmeleri Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Şakir KARAKAYA

Sanayi ve Teknoloji Uzmanı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı / Verimlilik Genel Müdürlüğü

 

1981 yılı Malatya doğumludur. 2004 yılında Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden birincilikle mezun oldu. ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümünden yüksek lisans derecesini aldı (2007) ve şu an aynı bölümde Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Devamı...

Birol CÖMERT

Yalın Altı Sigma Danışmanı / Uzman Kara Kuşak
S.P.A.C. Danışmanlık

 

1964 Ankara doğumlu olan Birol CÖMERT, 1986 yılında, Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden, 1994 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliğinden Mezun olmuştur.

Devamı...

Haluk SELVİ

Genel Müdür
Hisarlar Grup

 

Haluk Selvi, iş hayatına 1993 yılında Çukurova Grupta Üretim Planlama Mühendisi olarak başladı. Daha sonra Oerlikon/Türkiye ve Ege Seramik A.Ş. firmalarında ürün ve otomasyon sorumlusu olarak iş hayatına devam etti.

Devamı...

Fatih ARAS

TOFAŞ

İlker BİÇER

Avrupa, Asya, Afrika Operasyonel Mükemmellik Yöneticisi
Coca Cola Company

 

Evli ve 2 kız çocuğu babası olan İlker BİÇER, halen Coca Cola Company firmasının Avrupa, Asya ve Afrika Operasyonel Mükemmellik Yönetici olarak görev yapmaktadır.

Devamı...

Mine GENCOL

Yalın 6 Sigma Süreç Eğitim ve Yaygınlaştırma Yöneticisi
Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu

 

1989 yılında orta ve lise öğretimini İzmir Özel Türk Lisesi Anadolu Almanca bölümünde tamamlamıştır. 1994 yılında Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı yıl Pınar Entegre Et ve Un Sanayii A.Ş. ınde Ar-Ge Mühendisi olarak iş hayatına atılmıştır.

Devamı...

Cemal AYDOĞAN

Kuzey Amerika Direktörü
Maxion Wheels

 

Sayın Cemal Aydoğan 1971 İzmir doğumludur. 1988 Bornova Anadolu Lisesi Almanca Bölümü'nden mezun olmuştur.

Devamı...

Ali Erkin KUTLU

Kalite Güvence Müdürü
Standard Profil

 

Eğitim;

  • Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği, Lisans 1998
  • Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği, Yüksek Lisans, 2001
  • Politecnico di Milano, Üretim ve Imalat Teknolojileri Bölümü, Makina Mühendisliği, Doktora, 2005

Devamı...

Tayanç ERDEMLİ

Yalın 6 Sigma Projeleri Yönetimi
Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu

 

Kimyager. 1980 İzmir Doğumlu. Celal Bayar Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümü mezunu.

Devamı...

Özüm KARABACAK

Sürekli Geliştirme Müdürü
İnci Akü

 

04.11.1975 Ankara Doğumluyum. Orta ve Liseyi İzmir Özel Türk Kolejinde okudum.1996 yılında Ege üniversitesi Kimya Fakültesinden mezun oldum.

Devamı...